Sekretærer møder 45 minutter før kampstart.
Boldlangere møder 30 minutter før kampstart.
Husk at indrapportere resultatet på http://mobil.volleyball.dk umiddelbart efter kampen.
 
 
Kampnr Dag Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Sektretær Boldlangere Dommere
122645 Tir 22-01-2019 18:00 SM DU18 Sjælland Gentofte Volley Farum-Holte Gentoftehallen      
122688 Tir 22-01-2019 18:00 SM HU18 Sjælland Farum-Holte Gentofte Volley Gentoftehallen      
122644 Tir 22-01-2019 20:00 SM DU18 Sjælland VK Vestsjælland Gentofte Volley Gentoftehallen      
119850 Lør 26-01-2019 15:00 VolleyLigaen Herrer VLH Gentofte Volley ASV Aarhus Kildeskovshal 1 HU16 HU14  
119930 Lør 26-01-2019 17:00 VolleyLigaen Damer VLD Gentofte Volley Elite Volley Aarhus Kildeskovshal 1 VLH DU14  
121702 Søn 27-01-2019 10:00 Serie 3 Damer Sjælland Gentofte Volley.5 Frederiksberg Volley.6 Kildeskovshal 1      
121404 Søn 27-01-2019 12:00 Serie 2 Damer Sjælland Gentofte Volley.4 Lyngby-Gladsaxe.5 Kildeskovshal 1      
119837 Tir 29-01-2019 20:00 VolleyLigaen Herrer VLH Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshal 1      
122328 Lør 02-02-2019 11:15 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley Frederiksberg Volley Bjergmarkshallen      
122318 Lør 02-02-2019 12:30 Mix 2 Sjælland VK Holbæk Gentofte Volley Bjergmarkshallen      
120757 Lør 02-02-2019 13:00 2. Division Damer Pulje 2 Rosenlund Gentofte Volley.3 Gl. Rosenlundhal      
122293 Lør 02-02-2019 14:00 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2      
122339 Lør 02-02-2019 15:15 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley.2 Grøndal EV Sundbyhal 2      
  Søn 03-02-2019   Kids 0-3              
120001 Søn 03-02-2019 11:00 1. Division Herrer Øst Himmelev VK Gentofte Volley.2 Himmelev Gym.      
120337 Søn 03-02-2019 13:00 2. Division Herrer Pulje 1 Himmelev VK.2 Gentofte Volley.3 Himmelev Gym.      
120169 Søn 03-02-2019 13:00 1. Division Damer Øst VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen      
120004 Fre 08-02-2019 18:30 1. Division Herrer Øst Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1 2. Div D HU14  
120760 Fre 08-02-2019 20:30 2. Division Damer Pulje 2 Gentofte Volley.3 KSV.2 Kildeskovshal 1 1. Div H    
120172 Lør 09-02-2019 15:00 1. Division Damer Øst Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1 2. div H 2. Div H  
120340 Lør 09-02-2019 17:00 2. Division Herrer Pulje 1 Gentofte Volley.3 KSV Kildeskovshal 1 1. div D    
  Søn 10-02-2019   Kids 4              
119863 Søn 10-02-2019 12:00 VolleyLigaen Herrer VLH VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen      
119939 Søn 10-02-2019 14:00 VolleyLigaen Damer VLD VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen      
119864 Tir 12-02-2019 20:00 VolleyLigaen Herrer VLH Gentofte Volley Ishøj Volley Kildeskovshal 1      
119801 Lør 16-02-2019 15:00 VolleyLigaen Herrer VLH Gentofte Volley Aalborg Volleyball Kildeskovshal 1      
119942 Lør 16-02-2019 17:00 VolleyLigaen Damer VLD Gentofte Volley Team Køge Kildeskovshal 1      
  Søn 17-02-2019   Grand Prix              
119846 Tor 21-02-2019 20:00 VolleyLigaen Herrer VLH Middelfart VK Gentofte Volley Lillebæltshallen      
119934 Tor 21-02-2019 20:00 VolleyLigaen Damer VLD Brøndby VK Gentofte Volley Stadionhal 1      
    23-02-2019   Kids 3-4              
122324 Lør 23-02-2019 14:00 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1      
122335 Lør 23-02-2019 14:00 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley Amager VK.2 Kildeskovshal 1      
122346 Lør 23-02-2019 15:15 Mix 2 Sjælland Værløse VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1      
122303 Lør 23-02-2019 16:30 Mix 2 Sjælland Gentofte Volley.2 Helsingør VK.2 Kildeskovshal 1      
121413 Søn 24-02-2019 10:00 Serie 2 Damer Sjælland Gentofte Volley.4 Hillerød G&I.2 Kildeskovshal 1      
121692 Søn 24-02-2019 12:00 Serie 3 Damer Sjælland Gentofte Volley.5 VK Vestsjælland.5 Kildeskovshal 1      
119870 Søn 24-02-2019 14:00 VolleyLigaen Herrer VLH Ikast KFUM Gentofte Volley Sportscenter Ikast      
119945 Søn 24-02-2019 16:00 VolleyLigaen Damer VLD Ikast KFUM Gentofte Volley Sportscenter Ikast      
122654 Tir 26-02-2019 18:00 SM DU18 Sjælland Amager VK Gentofte Volley Gentoftehallen      
122694 Tir 26-02-2019 19:00 SM HU18 Sjælland Gentofte Volley Haslev Idrætsefterskole Gentoftehallen      
122653 Tir 26-02-2019 20:00 SM DU18 Sjælland Team Køge Gentofte Volley Gentoftehallen      
122682 Tir 26-02-2019 20:00 SM HU18 Sjælland Gentofte Volley Grøndal EV Gentoftehallen      
    02-03-2019   Kids 0-2              
121435 Lør 02-03-2019 10:00 Serie 2 Damer Sjælland VK Holbæk Gentofte Volley.4 Bjergmarkshallen      
120765 Lør 02-03-2019 13:00 2. Division Damer Pulje 2 Gentofte Volley.3 Grøndal EV Kildeskovshal 1 VLD    
119878 Lør 02-03-2019 15:00 VolleyLigaen Herrer VLH Gentofte Volley Nordenskov Ungdoms-og IF Kildeskovshal 1 2. Div D HU14  
120009 Lør 02-03-2019 17:00 1. Division Herrer Øst Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1 VLH    
    03-03-2019   Kids 3              
120177 Søn 03-03-2019 10:00 1. Division Damer Øst Gentofte Volley.2 Team Køge.2 Kildeskovshal 1 2. Div H 2. Div H  
120345 Søn 03-03-2019 12:00 2. Division Herrer Pulje 1 Gentofte Volley.3 VK Holbæk Kildeskovshal 1 1. Div D    
Banner